Bize Ulaşın:
Kurumsal
Misyonumuz | Denetim Sistemi
- HERŞEY ÇOCUKLARIMIZ iÇiN -
NEYi HEDEFLiYORUZ?
Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ve kurumsal tedarik konusundaki deneyimimiz ile kurumunuzun eğitim sektöründeki kurumsal ve yenilikçi anlayışını benimseyerek kurumunuzun logo renklerinde öğrencilerimizin sağlıkla ve severek kullanabileceği kıyafetleri velilerimize sunmak.
Sağlıklı Ürünler
Kaliteli Ürünler
Şık Ürünler
Hedefimiz
Misyonumuz
Kurumunuzun logo renklerine bağlı kalarak öğrencilerimizin okul dış zaman dilimlerinde de ortak yaşam alanlarında severek kullanabileceği kıyafetler tasarlamak.

Ürün sipariş adetlerinizi belirlerken satış sonrası stok maliyetinizi minimize etmek adına datamızdaki ürün çeşidi, cinsiyet, sınıf ve yaş bazında satış adet verilerine bağlı, aynı kırılımlarda beden bazında rapor hazırlayarak sipariş adeti önerisinde bulunmak.
Sertifika
Denetim Sistemi
Kumaşlarımız her kurum için özel olarak boyanıp Oeko-Tex® Standard 100 ve Türkiye'nin lider gözetim, denetim ve test belgelendirme şirketi olan SGS Raporlarıyla kaliteleri denetlenmektedir.

Oeko-Tex® Standard 100 tekstil ürünlerinin tüm üretim aşamalarını (hammadde, ara ve son ürün) kapsayan bağımsız bir denetleme ve sertifika sistemidir.